Mediamuunnin 2x10/100/1000BaseT+1000BaseSX MM

AOM-3200-M05-EA on metallikoteloitu ukkossuojattu mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SX kuituverkon (multimode) välille.

Mediamuunnin on varustettu kahdella Ethernet-portilla.
Medimuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologyn mediamuunninkehikkoon.

Retailpakkauksen sisältö: mediamuunnin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english).

Tekniset tiedot:
• Kuituportti:
- 1000Base-SX Multimode
- Allonpituus: 1310nm
- Etäisyys: 275m (OM1) / 550m (OM3)
- Liittimet: SC

• Kupariportti:
- 2x 10/100/1000Base-TX
- Automaattinen nopeudentunnistus
- Full-duplex / half-duplex automaattinen tunnistus
- MDI/MDI-X automaattinen kättely
- 10/100Base-T Store-and-forward
- Tukee ylipitkiä paketteja 1600 bytes (Tagged VLAN)
- Tukee Jumbo-kehyksiä 9k
- Tukee VLAN/VoIP/QoS pakettiliikennettä
- Tukee vuonohjausta ja vähentää broadcast liikennettä

• Sisäänrakennettu ukkosuoja
• Merkki-LEDit
• Virtalähde: 5VDC @ 1A
• Käyttölämpötila-alue: -10...+50C
• Mitat: 94 x 70 x 26mm
• CE-hyväksytty

Esitteet

Saatavuus

Varastotilanne:0 kpl. Vahvistamme saatavuuden tilauksen jälkeen
Tulossa:-

Tuotetiedot

Tuotekoodi:105297
09-350 7980
myynti@tietokonemaailma.fi