Mediamuunnin 10/100TX-FX Converter MM SC

Metallikoteloitu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (Multi Mode) välille.

Mediamuuntimen Ethernet-portissa on lisäksi sisäänrakannettu PoE-injektori, joten se pystyy syöttämään käyttöjännitteen esim. IP-valvontakameroille ja WLAN-tukiasemille.

Muunnin voidaan asentaa myös MC-1500/1500R, MC-700 ja MC-1000MR kehikkoon.

Tekniset tiedot:
• Kupariportti: 10/100Base-TX (RJ-45) Auto MDI/MDI-X
• IEEE 802.3af Power over Ethernet: 15.4W
• Kuituportti: 100Base-FX / SC / Multi Mode / 2km
• TX/FX: Half & Full Duplex
• Multi-Mode (MM) cable: 50/125

Esitteet

Saatavuus

Varastotilanne:0 kpl. Vahvistamme saatavuuden tilauksen jälkeen
Tulossa:-

Tuotetiedot

Tuotekoodi:105286
09-350 7980
myynti@tietokonemaailma.fi