Uutuudet!

KoodiNimi Saldo Tulossa
108017Ag Neovo 22"LED SC-series BNC, VGA, HDMI 16:9 9
108011Ag Neovo 24" FHD LED LA-Series HDMI, DP,VGA 54
108018Ag Neovo 24"LED SC-series BNC, VGA, HDMI 16:9
108019Ag Neovo 27"LED SC-series BNC, VGA, HDMI 16:9
108240Antenna 2x2 MIMO 5GHz 17dBi Sector 4
107190BlackBoX Extender - 4K, HDMI HDBaseT, USB
107612Cisco SB SF350-24P 24-port 10/100 POE
107611Cisco SB SF352-08P 8x 10/100 PoE + 2 SFP
108221Dataflex monitor arm682 kaksi näyttöä päällekkäin
108220Dataflex Viewmate monitor arm - desk 662
108311datAshur 256-bit 16GB PRO USB3
108178datAshur 256-bit 16GB USB2
108312datAshur 256-bit 32GB PRO USB3
108179datAshur 256-bit 32GB USB2
108309datAshur 256-bit 4GB PRO USB3
108313datAshur 256-bit 64GB PRO USB3
108310datAshur 256-bit 8GB PRO USB3
107008DELL R230 E3-1230V6 4GB H330 1x1TB 3PS 2xNIC
105674DELL R330 E3-1230V5 4C 8GB 1TB DVD 4LFF
108192DeskMount stand 2x max.27" näyttö pysty, jalusta
103368Eth.Switch 4x10/100/1000 + 2xSFP -40...+75C 40
107907HP 260DM G3 i3-7130U 4GB 256Gb m.2 SSD W10P W1/1/0 2
107970HP Z2G4TWR i7-8700 8GB 256GB 2xNIC no ODD W10Pro 20
107556Industrial 1-Port UPoE+1-Port Coax/UTP LongReacPoE
108194LCD DeskMount 2x max.27" pysty, pöydän reunaan
107372Moxa ind. 10/100BaseT(X) to 100Base SM SC
107115Moxa Rack chassis, 2U, single 110 to 240 VAC input 1
107113Moxa RS-232/422/485 to single-mode fiber slide-in
107219Planet 1-Port UPoE to 2-Port 802.3bt Gigabit indus 1
107224Planet 12xGiga @ 8xPoE+, 2x SFP + 2xGb -40...+75C
108035Planet 16x10/100/1000+2xSFP 100/1000 Wall-mounted
108025Planet 2.4/5GHz Dual Band Omni-directional antenna 20
104506Planet 24x SFP + 8 x GIGA-TX kytkin 1
108089Planet 4x10/100+2xSFP (100M) IP30 -40...+75 2
107225Planet 6x10/100 (4x PoE+) Switch 60W 26
107217Planet L2+ 48x10/100/1000T 802.3at PoE + 4x10G SFP
107218Planet L2+ 48x10/100/1000T 802.3at PoE+4x10G SFP R
107216Planet Single-Port 10/100/1000Mbps Ultra PoE Split 1
108092Planet WBS 502N 5Ghz ulkotukiasema 300M 15dBi IP55
108256Planet WLAN Outdoor 802.11n 300M 2.4G IP67 2xN-typ
107759Planet WLAN Outdoor 802.11n 300M,5G IP67,2x N-Type 7
108246Samsung 43" QB43R UHD edge-LED DVI-D 2xHDMI
108247Samsung 49" QB49R UHD edge-LED DVI-D 2xHDMI
108248Samsung 55" QB55R UHD edge-LED DVI-D 2xHDMI
108242Samsung 55" UM55H-E FHD 1920x1080 Narrow Bezel
108249Samsung 65" QB65R UHD edge-LED DVI-D 2xHDMI
108250Samsung 75" QB75R UHD edge-LED DVI-D 2xHDMI
108148Samsung 82" QE82N UHD 4K (2160p) DVI-D 2xHDMI
108251Samsung 98" QB98R UHD edge-LED DVI-D 2xHDMI
107245Samsung Security 49" UHD LED 4K, 24/7
105567Switch 4-Port Coax + 2xGbit+2xSFP 150W industrial
107042Teltonika RUT950 LTE reititin 1
108130TOSIBOX CENTRAL LOCK with EU power connector
108117TOSIBOX LOCK 150 5
108118TOSIBOX LOCK 200 EU Power 3
108120TOSIBOX LOCK 500 including power
108119TOSIBOX LOCK 500 without power
108122TOSIBOX LOCK 500i (EU/US) including power
108121TOSIBOX LOCK 500i (EU/US) without power
107233Ultra PoE IEEE802.3bt Injector 60W 2
108307Zyxel 10-Port unman.CCTV PoE Switch LongRange 130W
108304Zyxel 12-Port manag.CCTV PoE Switch LongRange 130W
108305Zyxel 18-Port manag.CCTV PoE Switch LongRange 250W
108301Zyxel 18-Port unman.CCTV PoE Switch long range170W
107762Zyxel 24xGbit PoE+ + 4xTP/SFP 375W v2 14
108306Zyxel 26-Port manag.CCTV PoE Switch LongRange 375W
108302Zyxel 26-Port unman.CCTV PoE Switch LongRange 250W
107862Zyxel 28x GBE L2 Switch + 4xSFP/RJ45 1
108303Zyxel 6-Port managed CCTV PoE Switch LongRange 60W
107122Zyxel 8 port Gigabit L2 Managed Switch fanless
09-350 7980
myynti@tietokonemaailma.fi