Kirjaudu verkkokauppaan
Kirjaudu verkkokauppaan
Muista kirjautuminen

Uutuudet!

Vahvistamme saatavuuden tilauksen jälkeen Tuotteen tarkemmat tiedot
PDF-tietolomake Lisää ostoskoriin

Koodi Nimi Saldo Tulossa           
108016 Ag Neovo 19" SC-series BNC, VGA, HDMI 16:9 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
108017 Ag Neovo 22" SC-series BNC, VGA, HDMI 16:9 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
108018 Ag Neovo 24" SC-series BNC, VGA, HDMI 16:9 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
108019 Ag Neovo 27" SC-series BNC, VGA, HDMI 16:9 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107562 APC SMART-UPS SRT 2200VA RM Online Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107928 Aten KVM-kytkin 8-Port USB HDMI/Audio 1U 19" Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
106369 Blacbox MediaCento IPX PoE Transmitter Lisätietoja
107190 BlackBoX Extender - 4K, HDMI HDBaseT, USB Lisätietoja
107719 Cisco Indust. 8x 10/100/1000 (PoE+) + 2x 1000 SFP Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107612 Cisco SB SF350-24P 24-port 10/100 POE Lisätietoja
107611 Cisco SB SF352-08P 8x 10/100 PoE + 2 SFP Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107008 DELL R230 E3-1230V6 4GB H330 1x1TB 3PS 2xNIC 2 Lisätietoja
105674 DELL R330 E3-1230V5 4C 8GB 1TB DVD 4LFF Lisätietoja
107009 DELL R330 E3-1230V6 8GB 1TB DVD 4LFF 1 Lisätietoja
107907 HP 260DM G3 i3-7130U 4GB 256Gb m.2 SSD W10P W1/1/0 3 Lisätietoja
107556 Industrial 1-Port UPoE+1-Port Coax/UTP LongReacPoE Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107837 Ksenos Kamera KS-FL28IR Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107838 Ksenos kamera KS-MVF2812IR Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107839 Ksenos kamera KS-UDP4X-IR IP66 IK10 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107094 Metricu 900C IP-camera tester 7" / huoltomonitori 1 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107095 Metricu 900G IP-camera tester 7" / huoltomonitori Lisätietoja
107397 Mikrotik wAP LTE kit Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107372 Moxa ind. 10/100BaseT(X) to 100Base SM SC Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107115 Moxa Rack chassis, 2U, single 110 to 240 VAC input Lisätietoja
107113 Moxa RS-232/422/485 to single-mode fiber slide-in Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
800DM-client-v1 NVR HP 800DM i5 8G 128G SSD W7/10P 1xNIC Lisätietoja
NVR-800DM-v1 NVR HP 800DM i5 8Gb 1TB Win10P 1xNIC Lisätietoja
107219 Planet 1-Port UPoE to 2-Port 802.3bt Gigabit indus 1 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107224 Planet 12xGiga @ 8xPoE+, 2x SFP + 2xGb -40...+75C Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
108025 Planet 2.4/5GHz Dual Band Omni-directional antenna 3 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107641 Planet 2x 10/100/1000T 802.3at PoE+ PCI Exp. 60W 1 Lisätietoja
107642 Planet 4x 10/100/1000T 802.3at PoE+ PCI Exp. 120W 1 Lisätietoja
108037 Planet 5x 10/100 industrial switch Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107209 Planet 5x10/100, -40..+75C Industrial Switch IP30 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107225 Planet 6x10/100 (4x PoE+) Switch 60W 26 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107222 Planet L2+ 16x10/100/1000T 802.3at PoE +2x 10G SFP Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107220 Planet L2+ 16x10/100/1000T UPoE + 2x 10G SFP+ 400W Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107217 Planet L2+ 48x10/100/1000T 802.3at PoE + 4x10G SFP Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107218 Planet L2+ 48x10/100/1000T 802.3at PoE+4x10G SFP R Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107216 Planet Single-Port 10/100/1000Mbps Ultra PoE Split 1 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107759 Planet WLAN Outdoor 802.11n 300M,5G IP67,2x N-Type 2 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107156 PoE splitter 10/100 tp-link Lisätietoja
107245 Samsung Security 49" UHD LED 4K, 24/7 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
105567 Switch 4-Port Coax + 2xGbit+2xSFP 150W industrial Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107045 TP-Link 300Mbps Wireless N Ceiling/Wall Mount Acce Lisätietoja
107233 Ultra PoE IEEE802.3bt Injector 60W 2 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
106801 Virtalähde 2x500W FSP Twins reduntant 3 Lisätietoja
107123 Zyxel 28-Port Metro Switch 24x SFP / 4x Combo AC Lisätietoja
107862 Zyxel 28x GBE L2 Switch + 4xSFP/RJ45 Lisätietoja
107762 Zyxel 28x GbE PoE+ kytkin (375W) 4xSFP v2 11 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
107122 Zyxel 8 port Gigabit L2 Managed Switch fanless Lisätietoja
107610 Zyxel LTE Outdoor LTE B1/3/7/8/20/38/40 WCDMA B1/8 Lisätietoja Tiedot PDF-muodossa
09-350 7980 myynti(at)tietokonemaailma.fi